Cemil Sikkesibol’dan 19 Şubat 2019 Salı Günlük Burç Yorumu

Cemil Sikkesibol’dan 19 Şubat 2019 Salı Günlük Burç Yorumu

KOÇ

Bazen kendinize çok sert davranıyorsunuz. En büyük kötülüğü siz kendinize yapıyorsunuz. Zaten bir Koç istemedikçe kendinden başka kimse onu incitemez. Yeni girişimler, yeni adımlar için doğru zamanda değilsiniz. Çok hırslandığınız konular varsa biraz frene basabilirsiniz. Öfke ile ani hareketlerden kaçınmalısınız. Kafanız karışıyor.

BOĞA

Sürekli pof poflanmak, sevilmek, yüceltilmek istiyorsunuz ama siz kendi hayallerinizde düşündüğünüz gibi davranmıyorsunuz. Başarılı olduğunuz konular var. Ancak kendinize olması gerektiğinden fazla anlamlar yüklüyorsunuz. Bir an önce empati özelliğinizi geri kazanmanız gerekiyor.

İKİZLER

Geçtiğimiz haftanın yer değiştirme, seyahat temposu bu hafta da devam ediyor. Uzak mesafelere yolculuklar, uzak mesafeden gelecek haberler gündem konusu olabilir. Aşk hayatınız hareketlendi. Sürekli birileri ile görüşme halindesiniz. Ya hep ya hiç tarzındaki tutumunuz, günlük hayatınızı zorlaştırıyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu sağlığınıza dikkat etmiyor, kendinizi çok fazla yoruyorsunuz. Hareket enerjiniz olduğu kesin ama işler biraz zorlama olmaya başladı. Kendinize, en önemlisi de kariyer hayatınıza daha fazla özen gösterip, isteklerinizin peşinden gitmeniz gerekiyor. Çok fazla kabuğunuza çekilmiş olabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burçları ilişkilerine dair bazı kararlar vermek durumunda kalabilirler. İlişkileri bir sonraki aşamaya taşımak veya sonlandırmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Hem yakın olmayı isteme hem de bir kol boyu mesafe koyma arasında gidip geliyorsunuz. Günlük hayatınızda bir takım keskin virajlar söz konusu olabilir.

BAŞAK

Çok duygusal bir dönemdesiniz. Özellikle ailevi konularda, birikmiş konular sizi çok yıpratıyor. Maddi anlamda çok şanslısınız. Hala belli gelirleri elde edememiş Başak burçları için şans var. Marjinal haberleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Sizin şifanız yuva kurmaktan geçiyor. Hayatınızda sizinle olmak isteyen insanlara şans vermelisiniz.

TERAZİ

Terazi burçları için oldukça önemli bir gün. Belki de Terazi burçları bugün gelecekteki partnerlerinin kim olduğunu anlayacak veya buna karar verecekler. Terazi burçları için yeni bir ilişkinin çanları çalmaya başlamış olabilir. Aniden gelişecek aşklar önümüzdeki günlere damga vurabilir.

AKREP

Maddi anlamda dengeler bozulduğu için tedirginsiniz. Haklısınız da çünkü sınırları gerçekten zorladınız. Bazı konularda kendinize çok güvenmenize rağmen içinizde tedirginlikleriniz var. Özgüveninizin yırtıldığı konular var. Bir an önce tamir edip yeniden gücünüzü ortaya koymanız gerekiyor. Ailevi konularda daha mutlu ve daha başarılısınız. Bazı konuları iyileştirmeyi başardınız.

YAY

Çevrenizi genişlettikçe ve çevrenizden destek aldıkça, kendinize olan güveniniz artacak. Şimdiden durumlar değişmeye başladı bile. Bir sınavdan geçtiğinizi fark ettiniz. Şimdi derslere çalışıp, sınavları verme vakti. Çok kısa bir süre sonra tüm bu yaşadıklarınızı neden yaşadığınızı anlayacaksınız.

OĞLAK

Oğlak burcu maddi anlamda güzel gelişmeler devam ediyor. Şu an haritalarınızın maddi kaynaklar evi aydınlanmakta. Güvendiğiniz, her zaman desteğini hissettiğiniz, daha önce destek olduğunuz insanlardan maddi anlamda kaynak elde edebilirsiniz. Size maddi kaynak edinmeniz için yol gösterebilir, yeni fırsatlar sunabilirler.

KOVA

Ciddi anlamda ilgiye, şefkate ve özen görmeye ihtiyacınız var. Gerekirse birisi her sorumluluğunuzu üstlenmeli. Eğer hayatında yeterince ilgi gören bir Kova burcu iseniz, güzel bir dönemdesiniz parıl parıl parlıyorsunuz. Aksi söz konusu ise biraz duygusal bir dönemden geçeceksiniz.

BALIK

Etiketiniz parlayacak. Tüm zorluklara rağmen herkes sizi alkışlıyor. Maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacaksınız. Belli birikimler elde edebilirsiniz. Piyasadan borçlarınızı toplayabilirsiniz. Kurumsal çalışanların ise prim elde etme durumları söz konusu olabilir. Sürpriz, ani kazançlar söz konusu olacaktır.