Erkekler Cinsellikte Ne İster Merak Ediyorsanız Bunları Yapın

Erkekler Cinsellikte Ne İster Merak Ediyorsanız Bunları Yapın

Erkekler Cinsellikte Ne İster Merak Ediyorsanız Bunları Yapın… Kadınların ve erkeklerin iç dünyası ne kadar farklıysa cinsel fantezi dünyası da bir o kadar farklıdır şüphesiz ama önemli olan ortak bileşenlerde buluşmak ve güzel anları beraberce paylaşabilmek. Peki ya erkeğinizin fantezi dünyası nelerle dolu ve yataktaki arzuları neler merak ediyorsanız işte size bir kaç tüyo…

Erkeklerin Seks Konusundaki Hayal Dünyası Fanteziler Alemi Gibidir

Eğer onun hayal dünyasına dokunabilmek ve ideal bir partner olmak istiyorsanız yatak hayatınıza yeniliklere ve farklılıklara açık olmalısınız. Bu sayede  sizden aldığı yeşil ışıkla cesaretlenerek isteklerini  rahatlıkla açığa çıkarabilir. Kısacası onu korkutmayın.

Erkeklerin cinsel  paylaşım konusunda önem verdikleri bir diğer  olguysa geniş zamana yayılmış olan seks paylaşımlarıdır. Aslında kadınlar gibi onlar da oldu bitti seksi sevmez. Performanslarını tam olarak göstermek için her zaman geniş zaman, uygun ortam, sağlam bir ambiyans isterler ki hazzı dorukta yaşayabilsin ve yaşatabilsinler.

5 duyu; Ses, Koku Ve Görsellik

Partnerinizin duyularına hitap ettiğinizde kalbine giden anahtarı da elinize almış olursunuz.  Örneğin erkekler sesli birleşmelerden hoşlandığı kadar güzel kokulardan ya da iç gıcıklayıcı, gözlerine hitap eden iç çamaşırlarından çok hoşlanır. Onun karşısına sıra dışı kombinazonlar, sıra dışı bir makyaj ve saç aynı zamanda güzel kokular sürünerek çıktığınızda aradığı her şeyi ona vermiş olacaksınız zaten.
Erkekler evin farklı noktalarında birleşme yaşamaktan çok hoşlanır. Bu yüzden onu yatak odasıyla kısıtlamadığınızda çok da akıllıca bir karar vermiş olursunuz. Öte yandan yine erkekler mekan konusunda olduğu kadar  zaman konusunda da kısıtlanmaktan pek haz etmez. Örneğin sabah saatlerin kalbin oldukça sağlıklı çalıştığı ve kanın  mükemmel pompalandığı yorgunluk hissedilmeyen saatlerden olduğundan partneriniz kendini çok iyi hissedecektir. Bu yüzden günün erken saatlerinde ondan gelen sıcak teklifleri red etmemelisiniz. Elbette sadece sabah değil genel olarak da geri çevirmeseniz iyi olur.

Bir cevap yazın