Evde, internetten para kazanma yolları nelerdir?

En kolay evde para kazanma yolları
Evde internetten nasıl para kazanılır merak ediyorsanız, doğru sayfadasınız. Denediğimiz onlarca site arasından gerçekten para kazandığımız siteleri ve evde para kazanma yolları arasından en iyilerini sizinle paylaşıyoruz.
Anket cevaplamak
Anket cevaplayarak çok büyük miktarlar olmasa da oturduğunuz yerden elinizde telefonunuzla para kazanabilirsiniz. Ne de olsa, damlaya damlaya göl olur.
Yazı yazmak
İnternet sitelerinde yayımlanan kısa makalelerle her gün karşılaşıyoruz. Peki bunları yazarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?
Blog açmak
Bu biraz daha engebeli fakat geri dönüşü çok daha kârlı bir iş. İnternet blog’unuzda her gün 1 yazı yayınlayarak güzel paralar kazanabilirsiniz.
Anket cevaplayarak evden para nasıl kazanılır?
İnternetten para kazanma yolları araştırmamızda, karşımıza bolca anket karşılığında para kazandıran site reklamı çıkmaya başladı. Biz de karşımıza çıkan tüm anket sitelerine üye olduk ve gönderdikleri anketleri çözerek siteleri inceledik. Sonuç olarak, Türk Lirası olarak internetten para kazandıran ve banka hesabına kolaylıkla havale yapabildiğiniz anket sitelerinden 2 tanesi aşağıda, Kalanı anket doldur para kazan yazımızda.
Euro ile evde para kazanma şansı: Myiyo
Myiyo internetteki en iyi anket sitesi. Başlar başlamaz; profil bilgilerinizi doldurarak 500, e-postanızı onaylayarak 100 puan kazanıyorsunuz. 1000 puan yaklaşık olarak 1 Euro’ya denk geliyor. Kazandığınız paraları, 20.000 puana sahip olunca çekebiliyorsunuz. Bankaya havale seçeneği mevcut. Üye olunca tüm anketler hemen gözükmüyor. İlk anketinizi doldurduktan sonra sık sık yeni anketler geliyor.
MYİYO.COM’A GİT
Türk Lirası ile evden para kazanma şansı: Napolyon
internetten para kazanma yollari evde ek iş napolyon
Napolyon’da profil bilgilerinizi doldurduğunuz zaman 2.500 NAP puan kazanıyorsunuz. 100 TL nakit ödeme alabilmek için 100.000 NAP puan kazanmanız gerekiyor. Fakat diğerlerinden Napolyon’u farklı kılan 75 TL, 50 TL ve 25 TL ödüllü bilgi yarışmaları düzenlemeleri. Anketlere ve yarışmalara siteye giriş yaptığınızda görevler bölümünden ulaşıyorsunuz.
NAPOLYON.COM’A GİT
Yazı yazarak internetten para kazanma yolları
İnternetten yazı yazarak da para kazanmanın mümkün olduğundan bahsetmiştik. Belli konularda 300 kelime üzeri yazılarınızı satabileceğiniz bir internet sitesi mevcut. Bu siteyi, sizden satın aldığı yazıları blogl’ara satarak para kazanan aracı bir site olarak düşünebilirsiniz. Evde ek iş olarak yazı yazarak aylık 1.000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Makale yazarlığı yazımızda daha fazla site ve detaylı bilgiye ulaşabilirsin.
300 kelime yaz 1,80 TL kazan: Yazkazan
internetten para kazanma yollari evde ek iş yazı yazmak
YazKazan.com, makale yazarlarıyla blogları buluşturan bir internet sitesi. 300 kelimelik her yazınız için 1,80 TL kazanıyor, kazandığınız miktar 200 TL’yi geçince banka hesabınıza havale yapabiliyorsunuz. Ayrıca belli bir süre içerisinde belli bir sayıda makale yazarak 70 TL’ye kadar bonus kazanabiliyorsunuz.
YAZKAZAN.NET’E GİT
Blog açarak evden para kazanmak
İnternetten para kazanmanın bir diğer yolu da bu az önce bahsettiğimiz 300 kelimelik yazıları kendi blogunuzda yayınlamanız. Blog’unuza belli bir miktarda ziyaretçi çekebilirseniz reklam alarak veya satış ortaklığı yaparak para kazanabilirsiniz. Google reklamlarıyla tıklama başına ufak paralar veya tanınmış markaların ürünlerini blogunuzda paylaşarak ürün satıldıkça komisyon kazandığınız bir sistem olan satış ortaklığıyla bir satışta 5 TL – 50 TL arası komisyon kazanabilirsiniz. Bu sistemi Türkiye’de uygulayan 2 büyük internet sitesi mevcut. Evde ek iş fırsatları ve internetten para kazanma yolları arasında en çok ek gelir elde edebileceğiniz yöntem kesinlikle satış ortaklığı veya Google reklamlar. Hangisi olduğu sitenizin içeriğine bağlı.
En iyi para kazandıran reklam servisi: Google Adsense
internetten para kazanma yolları google adsense
Google Adsense, internetteki en büyük sitelerin tercih ettiği reklam yöntemi. Sitenizdeki belli alanlara yerleştireceğiniz html kodları sayesinde bu alanlarda Google’ın reklamları görünür ve tıklandıkça Google size ödeme yapar. Daha detaylı bilgi için Google Adsense sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.
ADSENSE’E GİT
Komisyonla kazandıran siteler: Reklamaction ve Gelirortakları
internetten para kazanma yollari evde ek iş satış ortaklığı
Reklamaction ve Gelirortaklari aynı sistemle çalışan iki ayrı internet sitesi. Bu sitelere üye olabilmek için bir internet sitenin veya blogunun olması gerekiyor. Üye olduktan sonra bu sitelerden alacağın link’leri kendi blogunda paylaşarak, yaptığın satış üzerinden komisyon kazanıyorsun. İnternetten en çok para kazanabileceğin yöntemlerden biri bu. Ne kadar çok ürünün satılmasını sağlarsan o kadar çok kazanıyorsun.
REKLAMACTION
GELİRORTAKLARI

Bir cevap yazın