Göbek Eritme

Göbek Eritme

Göbek Eritme formüllerinin en etkilisi burada! Her gittiğiniz yere göbeğiniz sizden önce gidiyor ve her aynaya baktığınızda hayata küsüyor musunuz? Sizi çok iyi anlıyoruz. Zira bu problem hem görüntü kirliliği, hem de sağlık açısından sizi üzecektir var oldukça  ama size önerdiğimiz teknikleri uygulayarak bu durumdan kurtulabilirsiniz.

İşte Göbek Eritme Serüveni


Bunu kafanıza koyduktan sonra ilk önce beslenme alışkanlıklarınızı bir miktar değiştirmeli ve kaloriden eksiltilmiş yiyeceklerle beslenmelisiniz. Sonrasında bu aşağıdakileri aynı anda yapmalısınız.
1 – motivasyonunu koru
2 – hedef için sabırlı olun ve kısa sürede gerçekleşme beklemeyin
3 – beslenme ve egzersiz sürecinde kararlı olun ve paralel hareket edin
Şimdi öncelikle kaloriyi azaltmalısınız demiştik. Bunu internette yer alan günlük kalori hesaplayıcılarda hesaplayarak bulun ve günlük almanız gereken kalori miktarını ne olursa olsun aşmayın. Hatta makro kalori aracında; ne kadar yağ, karbonhidrat ve şeker alabilirsiniz bunu da bulun.
Şayet 2 hafta geçmesine rağmen hiç kilo veremediyseniz, metabolizmanız çok ağır çalışıyor demektir. Bu durumda hesapladığınızdan 400 – 500 kalori daha düşürmeniz gerekir.
Şimdi gelelim özellikle karın eritmek için tüketmeniz ve tüketmemeniz gereken besinlere…
Tüketebilirsiniz; lifli gıdalar, ananas, domates suyu, sebze – meyve
Tüketmeyin; karbonhidrat, trans yağ, gazlı gazsız içecek, işlenmiş gıda, ağır besinler

Göbek Eritme Egzersizleri

Ağırlık çalışarak ve kardio yaparak işe başlamalısınız. Güçlü bir HIIT kardio yaptığınızda, kardio sonrasında bile yağlarınız yanacaktır. Ağırlık antrenmanı yaptığınızdaysa kas kütleniz artar. Örneğin tüm kaslarınızı çalıştıracak olan sguat, karın yağları için çok faydalı olacak, bu yağları kasa dönüştürecek olan egzersizlerdendir. Bu arada egzersiz yaparken aç olmaya özen gösterin. Egzersizleri uzun uzadıya uzatarak kendinize zarar vermemelisiniz. Zira haddinden fazla uzatılan egzersizler araştırmalara göre göstermiştir ki vücutta büyük kalori açıkları oluşturur artı olarak da vücutta stres oluşur. Bu yüzden egzersiz periyodlarını 40 dakika maksimum bir saat ile sınırlandırmalısınız.
Göbek Yağlarından Arınmak İçin Diğer Dikkat Etmeniz Gerekenler
1 – Kaliteli ve yeterli derecede uyuyun.
2 – Alkol tüketmeyin zira alkol karın  yağ hücrelerini besler
3 – Göbek bölgesini tetikleyen kortizol hormonu yüklenmemek için stresten uzak kalmaya çalışın.

Karın Yağlarına Streç Folyo Yöntemi


Kadınlar şimdilerde karın eritme konusunda bunu da deniyor ve çok başarılı olduğunu söylüyorlar. Ama alerjen etkilerle karşılaşmamak adına yaz sıcakları sonlandığında yapmanızda fayda var elbette. Hergün karnınıze e vitamini yağı sürerek sıkıca  streç folyoyla sarıyorsunuz. 1 saat geçince  duşta deniz tuzu ve kahve ile peeling masajı yapıyorsunuz.

Bir cevap yazın