Kan Grubuna Göre Uyumlu Seks Hayatı

Kan Grubuna Göre Uyumlu Seks Hayatı

Kan grubuna göre uyumlu seks hayatı vurgusu size ilginç gelebilir ama bu ifade büyük bir gerçeği temsil ediyor. Elbette cinsel uyum ilişki kurduğunuz kişiyle aranızda pozitif uyumun en büyük yansımalarındandır ve başarı oranı ise bu konuyla %100 ilintilidir. Ama öte yandan kan grubu faktörünün de cinsel ilişkiyi büyük doz da etkilediğini biliyor muydunuz? Hiç birimizin asla aklına gelmeyecek olan bu durumu uzmanlar incelemişler ve ortaya çıkan yatkınlıklar çok ilginç. Bakın kan grubuna göre yatakta kimler neleri seviyor?

Sağlıklı Seks Hayatı Biraz da Kan Grubunuza Bağlı

A grubu; A grubu kişileri, yatakta değişikliklere ve fantezilere son derece açık kişiliklerdendir. Lükse, maddiyata ve paraya büyük oranda önem veren bu kişilikler, aynı zamanda yatakta farklı ve seksi türde iç çamaşırları görmekten ve kullanmaktan büyük haz alır.

B Grubu; bu kan grubunu taşıyan kadınlar her zaman cinsel birlikteliğe açık olan ve cüretkar kadınlardır. Cinsel birleşmeler konusunda zaman ya da mekan gibi takıntılara sahip olmayan B grubu kana sahip olan bir kadınla birlikteyseniz, ’acaba beni reddeder mi’ tarzındaki korkuları asla yaşamazsınız.
Öte yandan bu grubun kadını real yaşamında ya çok müsrif, ya da çok pinti olmaya yatkın bir tiptir. Aynı şekilde B kan grubu erkeklerinin de yaşamın her alanında olduğu gibi yatakta da bir özgüven patlaması yaşadıklarını söyleyelim. Aynı zamanda hem gerçek yaşamda, hem de yatakta çok centilmen ve kibar erkekler olurlar.

Kan Grubunuz Sizi Ele Veriyor

Yine A kan grubu erkekleri, partnerlerine son derece bağlı bir tavır sürdürürken sekse düz mantıkla bakabilen ve bu birlikteliği görev adledebilen kişiliklerdir. Yani yatakta onlardan çok kıvraklık beklemeyin.
AB Grubu; bu kan grubuna mensup kadınlar tam bir kafa ve kariyer kadınıdır. Akıllarının işleyişi iş, meslek, kariyer, maddiyat ve kazanç üzerine kurguludur. Yaşamın hızlı akışına ve takvimin işleyişine mükemmel derecede ayak uydurmayı bilen bu kadınlar aynı zamanda oldukça pratik olmayı yaşam tarzı haline getirdiğinden yatakta da aynı zihniyeti güder.
Unutmayın AB kan grubu bir kadınla cinsel yaşamınızı paylaşıyorsanız, her zaman 2. planda kalabilirsiniz. Öte yandan bir AB grubu erkeği ise son derece anlayışlı ve ılıman tavırlarıyla  tanınır gerek özel hayatında ve gerekse de yatak hayatında. Ama sözünü ettiğimiz bu aynı erkek, yine yatakta tamamen kendinin sözünün geçmesini isteyen ataerkil bir kimliğe bürünür. Yatakta ona duyarlı ilerlerseniz çok mutlu olabilirsiniz.
0 Grubu; Çok arzulu ve seksapel kadınlardır. Siyah, etkileyici, iç gıcıklayıcı şeyler giymeye bayılırlar. Çok baştan çıkarıcı tiplerdir. Bakışlarından yürüyüşlerine kadar sizi anında etki altına alabilirler. Yatakta çok başarılıdırlar çünkü partnerlerinin adeta ruhunu okurlar.

0 kan grubu mensubu bir erkek ise bonkör olmasının yanı sıra partnerini çok kıskanan bir tiptir. Belki sizi kalabalıklar içindeyken; parkta ya da bir kafede dudaklarınızdan tutkuyla öpmez ama bu yaramaz ve tutucu tip, size yatak odanızda hiç bilmediğiniz keyifler yaşatabilir.

Bir cevap yazın