Şahabettin Keseci’den 14 Şubat 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Bugün duygusal anlamda kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Bu hissiyat Cuma gününün güzelliği ile birleşince keyfinize diyecek yok. Bir çok Koç burcubu haftasonunu mini seyehatler ile değerlendirebilirler. Belki de bu akşam bir yolculuğa çıkıyorsunuz. İş hayatınızda kontrolü elinize alıyorsunuz. Biraz güç gösterisi yapmanızda zarar yok.
BOĞA
7 Ekim ‘de Boğa burçlarının duygusal sıkışıklıkları bir nebze olsun azalıyor. Bu bir-iki gündür kazalara açıksınız. Dikkatli olmanızda fayda var. Sağlamlığına güvenmediğiniz nesneleri kullanmaktan kaçınmalısınız. İşler yoğun ancak enerjinizi dengeli şekilde kullanabiliyorsunuz. Estetik konulardaki ihtiyaçlarınızda artış olabilir.
İKİZLER
İkizler burcu hem bir ilişkiniz olsun istiyorsunuz hem de işler ciddiyete binmesin istiyorsunuz. İlişkinin kendi dinamikleri içerisinde sizin kadar özgürlüğüne düşkün başka bir burç daha yok. Partneriniz biraz fazla soru sorduğunda oradan hemen uzaklaşasınız geliyor. İş hayatınızdaki sıkıntılara bir nebze olsun çözüm bulabileceksiniz.
YENGEÇ
Yengeç burçları 7 Ekim ‘de çok çalışkanlar. Tüm sıkıntınızı stresinizi işinize akıtıp rahatlayacaksınız. Hal böyle olunca etraftaki birkaç insanı rahatsız edebilirsiniz ancak yöneticilerinizi memnun edeceksiniz. Verimli işbirliklerine, başarılı sunumlara, karlı satışlara imza atabilirsiniz. İletişim yönünüzün oldukça kuvvetli olduğunu farkına varın.
ASLAN
Özellikle partnerlik ilişkileri olan Aslan burçları için tehlikeli bir gün 7 Ekim günü. Birden fazla insana kalbinizin atabileceğini gösteren işaretler var gökyüzünde. Özetle oldukça flörtöz bir gün. İradenize hakim olamazsanız, geçmişi olan ilişkiniz zarar görebilir. Pozitif tarafından eğer sonlandırmaya çalıştığınız bir ilişkiniz varsa, bugün aksiyon alabilirsiniz.
BAŞAK
Ailenizin arkanızda olması sizi manevi olarak oldukça rahatlatacak. Bugün özellikle erkek bir aile ferdinizden destek göreceksiniz. Günlük rutinleriniz ve iş hayatınızdaki sınırlardan rahatsız oluyorsunuz. Maddi anlamda dengelerin bozulmaması için, rahatsız da olsanız şu anda bu düzeni devam ettirmelisiniz.
TERAZİ
Yakın ilişkide olduğunuz birkaç arkadaşınızla aranız bozulmuş gözüküyor. Bu durumdan tabi ki rahatsızsınız çünkü siz bir Terazi burcusunuz. Kimse ile küs olmak, dargın olmak size göre değil. İç sesinizin çok yükseldiği bir gün bugün. Çok hızlı gelişen ilişkiler kurmaktan kaçınmalısınız.
AKREP
Akrep burcu bir-iki gündür özgüveniniz çok sağlam. Venüs arkanızda ve parlıyorsunuz. Bu halinizi eve kapamak istemezsiniz. Dışarıda olmalısınız. Kendinizi kapattığınızda konfor alanınızda kalıyorsunuz ama egonuzu besleyen diğer konuları da dışarıda bırakmış oluyorsunuz. Sizin gücünüzü göstermeye ihtiyacınız var. Özellikle de bugün.
YAY
Yay burçları 7 Ekim ‘de kendi dalgalanan ruh hallerinden kendileri yorulacaklar. Ne yapmak istediğinizi bilmez bir halde olacaksınız. Dikkatiniz ve istekleriniz dağılmış vaziyette. Günü akışına bırakın. Çok fazla çabalamanız fayda etmeyecektir. Fikirleriniz bile anbean değişebilir. Sabah evet dediğiniz bir konuya akşam hayır diyebilirsiniz.
OĞLAK
Aklınızdan geçenleri kontrol edemiyorsunuz. Çok fazla konuyu aynı anda düşünüyorsunuz. Doğal olarak kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Maddi anlamda çevrenizdeki bazı insanların sizi kullandığını hissedebilirsiniz. Her şeyi değiştirebilecek gücünüz var bunu unutmayın.
KOVA
Kova burcu 7 Ekim ‘de kendinizi dışarılara atın. Sosyalleştiğinizde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla olmak ve fikirlerinizi paylaşmak size çok iyi gelecek. İş yerinizde zorlanabilirsiniz. Özellikle kadın figürler huzurunuzu kaçırabilirler. Uzun süreli partnerliklerde iletişim artıyor. Kendinizi daha yumuşak ifade edebileceksiniz.
BALIK
İş yerinde fikirlerinizi rahatlıkla dile getirebildiğinizde kendinizi duygusal anlamda daha huzurlu hissediyorsunuz. Bugün şanslı bir gününüzdesiniz. İsterseniz şansınızı deneyebilirsiniz. Kendinizi çok enerjik hissetmeyebilirsiniz. Enerjinizi yükseltmek için küçük seyehat planları yapabilirsiniz. Biraz uzaklaşma ihtimali sizi rahatlatacaktır.

Bir cevap yazın