Seks sırasında yapılmaması gerekenler nelerdir orgazm taklidi yapmayın!

Seks sırasında yapılmaması gerekenler nelerdir? Seks yaparken şiddetle kaçınmanız gereken bazı noktalar vardır! Sakın bu hataları yapmayın!

Hem kadın hem de erkek için vazgeçilmez bir şey olan sekste önemli olan bazı hususlar vardır. Özellikle kaçınmanız gereken bu hususlar seks hayatınız açısından çok büyük önem taşıyor. Seks sırasında yapılan bazı davranışlar ilişkinin zedelenmesine neden oluyor. Peki seks sırasında yapılmaması gerekenler nelerdir? İşte seks sırasında şiddetle kaçınmanız gereken noktalar! 
VÜCUDUNUZDAN ŞİKAYET ETMEYİN
Bir erkeğin seks sırasında duymak isteyeceği neredeyse en son şey, daha büyük gögüslere sahip olmak istediğiniz ya da daha sıkı ve yuvarlak kalçalara sahip olmak dileğiniz cümlesidir. Kendi bedeninizle alakalı söylediğiniz en ufak olumsuz bir cümle, erkeğin ateşini söndürmeye yetecektir. Bedeninizle alakalı, sevmeseniz ve beğenmeseniz dahi olumsuz cümleler kullanmaktan vazgeçmelisiniz.
HEM ONU HEM KENDİNİZİ KANDIRMAYIN 
Monotonlaşmış cinsel hayatı yeniden calandırmanın yolu yeni şeyler denemekten geçiyor. Yeni şeyler denemek her zaman eğlencelidir. Ama eşiniz cinsel yaşamınıza bir yenilik kattı ve siz bundan memnun değilsiniz. Bunu ona mutlaka söyleyin. Sırf o istediği için isteklerine katlanmak, yapılcak en büyük hatadır. Bu şekide hem onu kandırmış, hem hiç hoşlanmadığınız bir şeye maruz kalmış olacaksınız. 
seks sırasında yapılmaması gerekenler
ORGAZM TAKLİDİ YAPMAYIN 
Bazı anlar vardır ki numara yapmaya mecbur kalırsınız. Onu mutlu etmek için ya da başka sebeplerden dolayı. Ancak bu tavır sizin aslında hiç zevk almadığınız bir şeyden zevk aldığınızı sanmasına sebep olacaktır. Orgazm taklidi yapmaktan bir an önce vazgeçmelisiniz. 

Bir cevap yazın