Toptan Çanta Alıp Çarşı Pazarda Satmak

Toptan çanta alan kişiler bunları perakende sattıklarında büyük kazanç elde edebilirler. Toptan çantalar perakende satıldığında %100-300 arası kar bırakabilmektedir. Örneğin toptan 20 TL’ye alınan bir bayan çantası 50-80 TL arası satılabilir. Bu durum da iyi bir kar anlamına gelmektedir. Toptan çanta işine girmek isteyenler için bir dükkan rokettube porn şartı da yoktur. Bunun için küçük bir araba ve küçük bir tezgah iş görecektir. İlk zamanlar bir başka pazarcı yanında tezgah açıp, o pazarcıya belli bir ücret ödenerek vergiden de muaf olabilirsiniz. Daha sonra kar elde etmeye başladıkça da vergi kaydınızı yapabilirsiniz.

Toptan Çanta Alıp  Satmak İçin Sermaye

Bu iş için ortalama 5 Bin TL sermaye yeterli olacaktır. Tabi işin büyüklüğüne ve çantaların kalitesine göre bu değişebilmektedir. Çok kaliteli çantalar zaten pazarda satılamayacağı için ucuz çanta almak daha yerinde olacaktır. Bu şekilde ilk etapta beş bin yeterli olabilir.

Ucuza Toptan Ürünler Nereden Alınır

Ucuz çanta satan toptancılar çanta sattıkları bir dükkanı olanların veya çanta üzerine bir dükkan açmayı düşünenlerin en çok merak ettiği konulardan birisidir. Çünkü yaptıkları işten daha fazla kar etmenin yolu ucuza toptan çanta almaktan geçer. İşte bu yazımızda bizim toptan çanta, lady çanta gibi mağazalardan ve markalardan nasıl daha ucuza toptan alışveriş yapabileceğinizi açıklayacağız.

En Ucuz Toptan Çanta Satan Yerler Nerededir?

Çanta her ne kadar erkeklerin de kullandığı bir aksesuar olsa da daha çok kadınların ilgi alanına girmektedir. Çünkü çantalar kadınların olmazsa olmazı, yanlarından hiç ayırmadıkları, kıyafetlerine göre kombinlemeye çalıştıkları bir üründür. Bu yüzden alıcısı her zaman bulunan bir satış ürünüdür. Sektörde en önemlisi ise daha ucuza çanta satan toptancılar aracılığıyla bu ürünleri temin etmektir. Nedeniyse sektörün çok geniş olması dolayısıyla aynı kalitedeki ürünler arasında çok fazla fiyat farkının olmasıdır. Bu yüzden güzel ucuz çanta almak her zaman daha avantajlıdır. Birçok üründe olduğu gibi ucuz toptan çanta satan yerler de yoğun olarak İstanbul’da bulunmaktadır.

Toptan Çanta Merter

Toptan bayan çanta imalatçıları Ankara, İzmir, Manisa, Gaziantep gibi illerle birlikte İstanbul’un bazı semtlerinde yoğunlaşmaktadır. Toptan çanta Merter genelinde birçok firmadan alınabilir. Firmalar, ürün yönünden sırt çantaları, askı çantaları, seyahat çantaları, aksesuar çantalar, spor çantaları, deri çantalar, suni deri çantalar, bez çantalar gibi akla gelebilecek bütün çanta tür ve modellerini katalogları arasında barındırıyorlar. Bu yüzden ucuz çanta satan toptancılar yönüyle Merter kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken bir yerdir. Ürün seçeneğinin bol olması nedeniyle hem farklı modeller yönünden hem de uygun fiyat bakımından her tercihe uygun çanta kesinlikle bulunabilecektir.

En Uygun Toptan Cüzdan Fiyatları

Ucuz çanta satan toptancılar aracılığıyla alabileceğiniz çantaların fiyatları boyuta göre, modele göre ve markaya göre değişecektir. Özellikle marka birçok kişinin en dikkat ettiği noktadır. Orijinallerinin milyarlar olduğu bir ortamda eğer toptan imitasyon çanta arıyorum diyorsanız toptancılar yine en ideal seçenek olacaktır. Hatta çanta satan hd porno izle yerlerin büyük çoğunluğunun cüzdan da sattığını düşünürsek toptan çanta alabileceğiniz yerler aynı zamanda en uygun toptan cüzdan fiyatları konusunda da doğru tercihiniz olacaktır.

İhracat Fazlası Çanta Satan Toptancılar

Daha ucuz çanta satan toptancılar vesilesiyle kaliteyi ucuza olmanın yollarından birisi de ihracat fazlası çanta almaktır. İhracat fazlası çanta satan toptancılar yurtdışına gönderilmek üzere üretilen, fakat kimi zaman ufak üretim hatalarından, kimi zaman alıcıyla anlaşmanın bozulmasından kimi zaman da siparişin yetiştirilememesi sebebiyle yurtdışına ihraç edilemeyen çantaları çok uygun fiyatlarla iç pazarda satarlar.

Sahibinden Ucuz Toptan Çanta Satanlar

Ucuz toptan çanta sahibinden, gittigidiyor, n11, toptançanta, aliexpress gibi siteler üzerinden de alınabilir. Buralarda birçok toptancı kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme gibi seçeneklerle ürün satışı yapmaktadır.

Bir cevap yazın